O nas – Misja firmy PPHU Staniucha

Podstawowe założenia strategii firmy PPHU Staniucha pozostają niezmienne od momentu powstania – jest to umacnianie pozycji handlowej w głównych ośrodkach przemysłowych kraju oraz zwiększanie opieki serwisowej nad dotychczasowymi klientami firmy i dla naszych nowych klientów. Trzymamy się przy tym zasady zrównoważonego rozwoju, która chroni nas przed możliwością utraty wizerunku i marki.
Działalność społeczną realizujemy nie tylko poprzez działania zgodne z kodeksem etycznym. Świadomie wpływamy na środowisko naturalne i społeczne. Aktywnie uczestniczymy w życiu społeczności lokalnej poprzez wspieranie osób prywatnych, jak i akcji charytatywnych.
Dysponujemy pracownikami o wysokim poziomie kwalifikacji popartym długoletnim doświadczeniem w dziedzinie montażu i serwisu. Nasz zespól ekspertów chętnie pomaga klientom w doborze odpowiedniego asortymentu do ich indywidualnych potrzeb.
Tym, co wyróżnia firmę PPHU Staniucha, jest indywidualne podejście do klienta, budowanie partnerskich relacji, gwarancja powtarzalnej jakości, które spełniają europejskie normy jakościowe i terminowość wykonania.
Naszym Kluczem do sukcesu jest szybkość reakcji, kompetentni pracownicy i bliska współpraca z klientami.